מדריך לתביעת אובדן כושר עבודה

מדריך לתביעת אובדן כושר עבודה

ההבנה שכושר העבודה שלנו נפגע היא לא הבנה פשוטה, שכן כל חיינו אנחנו רודפים אחר העצמאות הכלכלית ואחר החופש. עם זאת, ולמרות המצב הנוראי שאליו אולי נקלעתם, כדאי שתדעו שאתם לא לבד ובהחלט יש מה לעשות בנידון. בישראל ניתן לתבוע פיצויים במקרים כאלה או מהביטוח הלאומי או מחברת הביטוח הפרטית שבה עשינו פוליסה לפני שנים. מעוניינים לעשות זאת? זקוקים למידע בנושא? אם כך, כדאי שתעניינו במדריך לתביעת אובדן כושר עבודה שהכנו כאן עבורכם. 

עושים סדר בעניינים

כדי שתוכלו להגיש תביעת סיעוד או תביעת אובדן כושר עבודה ולעשות זאת בצורה כמה שיותר מהירה, יעילה ונכונה, אתם צריכים, לפני הכול, לדאוג שיהיו בידיכם כל המסמכים הנדרשים שניתן יהיה לבקש מכם בעתיד. זה אומר שכדאי לדאוג:

  • לאסוף את כל התיעוד הרפואי של מצבכם – בין אם מדובר על מחלה שפגעה בכושר העבודה שלכם ובין אם מדובר על תאונה שעברתם ושהובילה למצב הזה.
  • לאסוף את אישור השכר – כמה כסף הרווחתם לפני שמצבכם השתנה? חשוב שיהיו לכם אישורי שכר כדי שתוכלי להוכיח את מה שאתם מבקשים להשלים כעת.
  • הפוליסה – איזו פוליסה יש לכם ועל מה חתמתם בזמנו, כאשר עשיתם לעצמכם ביטוח לאובדן כושר העבודה.
  • תיאור מלא – עליכם לתאר בצורה כמה שיותר מלאה, נרחבת ומלאת פרטים את כל מה שקרה לכם, בין אם זו הייתה מחלה שהתפתחה והגיעה לשיאה ובין אם זו הייתה תאונה מסוג כלשהו.

עוה"ד שיוכל לעזור לכם לכל אורך הדרך

אי אפשר לדבר על מדריך לתביעת אובדן כושר עבודה בלי להזכיר את העובדה שאתם צריכים, כמובן, עורך דין רציני שיוכל ללוות אתכם בתהליך הזה. זה לא משנה את מי אתם תובעים או על איזה סכומים מדובר, כי מה שבטוח זה שאתם צריכים לעשות זאת בעזרת עו"ד שבאמת תוכלו לסמוך עליו. לכן כדאי שתדעו: הכתובת הנכונה עבורכם היא משרדו של עוה"ד סולי עמאשה. עוה"ד סולי עמאשה מגיע עם ניסיון רב שנים בכל הקשור לתחום של אובדן כושר עבודה כך שגם בתביעה שלכם הוא יוכל לסייע בצורה מקצועית ואמינה.

admin

-->