תביעת אובדן כושר עבודה

תביעת אובדן כושר עבודה

לכל אורך חיינו אנחנו חולמים על העצמאות הכלכלית שתגיע, רוצים להיות אדונים לעצמנו מנסים להיות כמה שפחות תלויים בגורמים אחרים. עם זאת, כל אחד מאיתנו חשוף גם למקרים שונים של אובדן כושר עבודה וכל מי שזה קרה לו יודע לומר עד כמה זה נורא. לכן, אם גם אתם עברתם תאונה שגרמה לכם לאובדן כושר העבודה, או שאולי חליתם במחלה קשה שהובילה לאותה תוצאה, דעו שאתם יכולים לעשות משהו בנידון. בישראל של ימינו מוגשות מידי יום מאות תביעות אובדן כושר עבודה וכולן במטרה אחת: לקבל את הפיצויים המגיעים לנו, הנפגעים. לכן חשוב שתדעו שגם אתם יכולים להגיש תביעה כזאת ויפה שעה אחת קודם, אז למה אתם מחכים?

איך מגישים תביעת אובדן כושר עבודה?

כמו כל תביעה אחרת, גם כדי להגיש תביעת אובדן כושר עבודה אתם צריכים, לפני הכול, לבחור את עוה"ד המתאים לכם. לא כל עו"ד תביעות ביטוח מגיע עם מספיק ניסיון ולא על כל אחד תוכלו לסמוך, כך שכדאי יהיה לברר היטב במי אתם בוחרים. בנוסף, יש להגדיר מראש את הגורם שאותו אתם רוצים לתבוע. זה יכול להיות הביטוח הלאומי או חברת הביטוח הפרטי שבה חתמתם על פוליסה לפני שנים. מה שבטוח זה שבמסגרת תביעות אובדן כושר עבודה יש לעבור וועדות רפואיות, לוותר על החיסיון הרפואי ולהציג את כל התיק הרפואי שלכם בפני בית המשפט.

זקוקים לעזרה? רוצים עו"ד רציני שיוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך הצפויה לכם? עוה"ד סולי עמאשה הוא הכתובת הנכונה עבורכם, אז למה שלא תתקשרו עליו עוד היום ותקבעו לעצמכם פגישה במשרדו?

admin

-->